Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Najładniejsza prezentacja serwera


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

857721422375378990090.png

Konkurs polega na stworzeniu ładnej, przejrzystej prezentacji serwera.

Istniejące prezentacje można udoskonalić i zgłosić do konkursu.

Linki do tematów z prezentacjami podawajcie w tym temacie, do piątku (6.03), do godziny 24.

 

 

 

Regulamin główny:

1. Biorąc udział w konkursie automatycznie akceptujesz jego regulamin.

2. W temacie obowiązuje Regulamin Globalny MPCforum.

3. Wszystkie próby oszustw (np. wpłynięcia na jury itp.) wiążą się z wykluczeniem z konkursu.

4. Obowiązuje zakaz kopiowania prac (kara zgodna z regulaminem).

5. Jeden użytkownik może wziąć udział we wszystkich konkurencjach.

6. Jeden użytkownik może napisać tylko jeden post w temacie z konkursem.

7. W tym temacie są publikowane jedynie zgłoszenia do konkursu. Dyskusja jest prowadzona w tym wątku - KLIK.

8. Każda praca będzie akceptowana (do 24 godzin od oddania pracy).

9. Zakaz edytowania postów (prac) po zaakceptowaniu przez moderatora (kara - wykluczenie z konkursu).

10. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu grozi dyskwalifikacją ze wszystkich konkursów w dziale.

 

 

Jury:

@KaaCeeQ

@Norczan

@Wujek Blacha

 

 

 

Nagrody:

1. 9-AwardImgMaster-1361138078.png lub -15%.

2. 7-AwardImgMaster-1361137781.png lub -10%

3. -5%

 

 

Pamiętaj, że dyskutujemy tutaj.

Powodzenia!

 


­

Opublikowano

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Trochę bez sensu ten konkurs, w temacie Weeziego widać dopisek kto wykonał grafikę czyli praktycznie on powklejał tylko obrazki do prezentacji.

1385681103-U843596.jpg

 

Opublikowano

Trochę bez sensu ten konkurs, w temacie Weeziego widać dopisek kto wykonał grafikę czyli praktycznie on powklejał tylko obrazki do prezentacji.

Shaki jest Adminem u mnie na TS więc o co Ci chodzi ?:)

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Trochę bez sensu ten konkurs, w temacie Weeziego widać dopisek kto wykonał grafikę czyli praktycznie on powklejał tylko obrazki do prezentacji.

Popieram.

 

Mimo to gratulacje wszystkim. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...